Tytuł warsztatów: Trener NAUKI 

Drogi Naukowcu,


Jesteś doktorantem i szukasz najlepszej drogi zawodowej, z konkretnymi perspektywami rozwoju? Jesteś już po obronie rozprawy i potrzebujesz wzmocnić swoją pozycję na uczelni lub w firmie?
Rozwiń skrzydła w gronie innych naukowców, pod opieką doświadczonych trenerów. Uzyskaj prestiżową certyfikację trenera nauki i sprawdź się w projektach rozwojowych w kraju i za granicą.
Zapisy na 8. edycję Kursu Trenerów Nauki już trwają. Nie czekaj ze zgłoszeniem - do dyspozycji jest tylko 10 miejsc. Pełną informację o Kursie znajdziesz na
http://www.trenernauki.pl/index.php/oferta/15-oferta/kurs-trenerow-nauki/v-ed/23-kurs-trenerow-nauki-vii-edycja

 

Prowadzący: dr Justyna Małkuch-Świtalska
Naukowiec, trener nauki, coach. Ekspert z zakresu dydaktyki aktywnej oraz strategicznego zarządzania karierą naukową.
Doktor nauk historycznych, członek ekipy badawczej Université de Lorraine, wykładowca Université de Reims Champagne-Ardenne we Francji (2010-2017), ekspert Komisji Europejskiej (2015-2017). Jest pierwszym trenerem nauki zarejestrowanym na terenie RP oraz założycielem szkoły trenerów nauki z siedzibą w Krakowie. Od sześciu lat pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc, którego jest założycielem. Jest także pomysłodawcą Forum Karier Naukowych, którego pierwsza edycja odbyła się w kwietniu 2016 r. w Warszawie, oraz Business & Science Network zorganizowanego cyklicznie w Krakowie. Absolwentka szkół oraz kursów trenerskich w Polsce i we Francji, ma za sobą prawie 700 godzin zrealizowanych szkoleń. Od ponad 10 lat propaguje dydaktykę aktywną umożliwiającą profesjonalne przekazywanie wiedzy twardej za pomocą narzędzi trenerskich. Realizuje się także jako przedsiębiorca – innowator w sektorze produkcyjnym związanym z alternatywnymi metodami edukacji dzieci i młodzieży.